PURI - KONARK - CHILIKA - PURI
Kuvimbika :-( PRICE FROM 1st APRIL - 30TH SEPTEMBER, KUBVA 26TH OCT - 14TH DEC 2018 & KUBVA 16TH JAN KUZVANZIRA MARCH 31)
03N PURI

Mutengo NemunhuBudget hoteleStandard hotelDeluxe hotelaHotel yepamusoro
02 Persons14,299.0017,299.0022,799.0031,999.00
04 Persons9,899.0012,799.0018,399.0027,599.00
06 Persons8,999.0011,999.0017,499.0026,699.00
08 Persons10,499.0013,499.0018,999.0028,199.00
10 Persons9,499.0012,499.0017,999.0027,199.00
12 Persons8,799.0011,799.0017,299.0026,499.00
20 Persons8,899.0011,899.0017,399.0026,599.00
Extra Bed8,599.0010,399.0013,699.0019,199.00

Kuzadzika :-( PRICE FROM 1ST OCT - 25TH OCT & Kubva 15TH DEC 2018 KUZVIMBO 15TH JAN 2019)

Mutengo NemunhuBudget hoteleStandard hotelDeluxe hotelaHotel yepamusoro
02 Persons17,199.0020,699.0027,399.0038,399.00
04 Persons11,899.0015,399.0022,099.0033,099.00
06 Persons10,799.0014,399.0020,999.0031,999.00
08 Persons12,599.0016,199.0022,799.0033,799.00
10 Persons11,399.0014,999.0021,599.0032,599.00
12 Persons10,599.0014,099.0020,799.0031,799.00
20 Persons10,699.0014,299.0020,899.0031,899.00
Extra Bed10,299.0012,399.0016,399.0022,999.00